• DİNLİYORUZ, ANLIYORUZ, TASARLIYORUZ ...

 • MARKANIZI GELECEĞE, BİRLİKTE TAŞIYALIM ...

 • BÜYÜYORUM DEĞİŞİYORUM DİYORSANIZ BİZ YANINIZDAYIZ

Neden
YORUM ?

Yorum Ajans Reklam ve Tanıtım hizmetleri şimdi yeni ofisinde (Concepta Plaza/Beylikdüzü)
Yorum Ajans Reklam; her şeyden önce fikir yuvası akabinde tasarım ofisi ve neticesinde bir Reklam Ajansıdır.
Reklamın İyisi & Kalitelisi
Yorum Ajans olarak reklamcılık anlayışımız, büyük bütçeler ile beklenen bir etkiden daha çok mevcut bütçeleri kullanarak beklentinin üzerine çıkan çalışmalar yapmaktır.
Yorum Ajans, tam da bu noktada tüm bilgi birikimi ve yeteneklerini harmanlayarak çalışmaya müdahil olur.“Yaptığımız işlerin farklı olmasını isteriz…” Bize göre farklı olmak; Alternatifsiz olmak, en iyisi olmak ve profesyonel olmak demektir.

GRAFİK TASARIM

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları olan, tek sayfalık tanıtım broşürlerinden, yüzlerce sayfalık tanıtım yada ürün kataloglarına kadar her türlü tanıtım materyalini, fotoğraf çekimlerini, baskı öncesi hazırlığı, tasarımını ve matbaa baskısını uygun maliyetlerle gerçekleştirebiliriz.

WEB YAZILIM

Firmaları daha işin başında rakiplerinden öne çıkaran,kurumsal web tasarımıdır,bu tasarımlar size gerek web gerekse arama motorları yolu ile ulaşan müşterileriniz için, tam kurumsal görünüm,özenle seçilmiş ve düzenlenmiş görsel ve menü yapısı ile şık bir karşılama sağlamalıdır.

ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

Markanızın iletişimini üstlenen ürünlerinizin interaktif ve basılı ürünlerde nasıl göründüğü çok önemlidir. Markanızı ve ürününüzün doğru ışık ve doğru makina seçimi ile çıkan sonuçlar karşısında memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz. Fotoğrafçılık konusunda uzman ekibimiz size her türlü ürün çekiminde hizmet verebilmektedir.

ÖZEL REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Atölyemizde kaliteli ve 5 yıl garantisini verdiğimiz, uyarlanabilir led ışıklı görsel üretimi gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca özellikle sürekli hizmet verdiğimiz markalarımıza display, stand, yönlendirme panoları, mini tabelalar, stand, RGB ekran led pano, totem vb. Reklam ürünlerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

GOOGLE REKLAMLARI

Google reklamları direkt satış getiren, geri dönüşü kolayca ölçülebilen en iyi internet reklam aracıdır. Tıklama başına maliyet üzerine faaliyet gösteren Google Reklamları işletmenizin sunduğu ürün ya da hizmet dahilinde aratılan kelimelerde sitenizi üst sıralara yerleştirir. Google Reklamlarının birçok farklı modeli bulunmaktadır. Yorum Ajans olarak siz değerli müşterilerimize sektörünüze ilişkin olumlu ilerleyiş göstereceğiniz en etkili Google Reklam çeşidini önererek çalışmalarımıza başlamaktayız.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Küçük, orta, büyük gibi bir ayrım olmaksızın tüm markaların sosyal medyayı kullanmaktaki amacı; hedef kitlesi ile birebir bir iletişim yaparak marka bilinirliğini arttırmak, tüketici davranışlarını incelemek, daha fazla kişiye dokunmak, ürün satışlarını dolaylı yoldan arttırmak, yapılan olumlu ve olumsuz yorumlara karşılık vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Uygun danışmanlık ücretlerimiz ile gelin sosyal medya da markanızın sesi olalım

Neler Yaptık

Grafik Tasarım

İncele

WEB TASARIM&YAZILIM

İncele

ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

İncele

ÖZEL REKLAM ÇÖZÜMLERİ

İncele
 • Basılı İşler

  Kartvizit, Antetli, Diplomat Zarf, Dosya, Katalog, Broşür, Basın İlanı, El İlanı, Dergi, İnsert, Afiş,Ambalaj, Davetiye

 • Kreatİf

  Logo, Kurumsal Kimlik, Reklam Kampanyası, TV Reklamı, Reklam Filmi, Radyo Reklamı...

 • İnternet

  Web Site, Mobil Site, Mobil Uygulamalar, APP, E - Ticaret Sitesi, E - Katalog, Mailing, Banner...

 • Sosyal Medya

  Facebook, Twitter, Instagram Hesap Yönetimi...

Bİz Sİzİ Arayalım

İSMİNİZ VE NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM